NOWOCZESNE ARANŻACJE WNĘTRZ

CollapseShow info

 

 

ARCHITEKT:ADAM PIJANKA

 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ŁODŹ I WARSZAWA

Marzysz o przytulnym i eleganckim mieszkaniu? Chcesz, by wystrój wzbudzał zachwyt wśród znajomych? Nie wiesz, jak połączyć estetykę z funkcjonalnością? Pijanka Studio, architekt wnętrz działający na terenie Łodzi i Warszawy, pomoże Ci zaprojektować wymarzone wnętrze mieszkania, hotelu, kawiarni, sklepu czy biura.

Jako architekt wnętrz, działający w Łodzi i w Warszawie, szukam inspiracji w sztuce, kulturze, folklorze, a przede wszystkim w człowieku. Nie ograniczam się do jednego stylu. Łączę ze sobą różne - czasem przeciwstawne warianty. Szukam nietuzinkowych, oryginalnych i innowacyjnych rozwiązań. Zazwyczaj stawiam na prostotę i elegancję, ale nie boję się również niesztampowych, szalonych wyzwań.

Największą satysfakcję odczuwam, kiedy spełniłem Twoje oczekiwania. Podczas projektowania wnętrz, chcę uchwycić Twój temperament, Twoje upodobania i Twoje gusta. Zawsze pamiętam o tym, że Ty będziesz mieszkać w tym domu Dlatego moim zadaniem jest połączyć w spójną, przytulną i elegancką całość wszystko, co się Tobie podoba.